درباره یراق آلات تاوا

درباره یراق آلات تاوا

شرکت ما با دارا بودن کلیه یراق آلات و ملزومات صنعت شیشه و نرده، تمامی نیازمندیهای مشتریان و همکاران گرامی در این زمینه را مرتفع میسازد. محصولات این شرکت قابل اطمینان، با دوام و زیبا بوده و دارای قیمت بسیار مناسبی میباشند. متخصصین این شرکت با رصد کردن مداوم بازار همیشه خود را بروز نگه میدارند تا در ارائه محصولات مدرن این صنعت پیشتاز باشند.
پرسنل این شرکت دارای تجربه چندین ساله در این صنعت میباشند تا در صورت نیاز، پاسخگوی تمامی خواسته ها و سوالات مشتریان خود باشند.

دریافت مشاوره

تیم مشاورین

تاوا

در خدمت شما هستند.

0913 525 0324 - 031 910 10 110

تماس با کارشناسان تیم
 
contactus

یراق آلات تاوا

features

تضمین کیفیت کالا

features

ارسال سریع مرسوله

features

قیمت مناسب و رقابتی

features

مشاوره تخصصی رایگان

features

کادری مجرب

features

پشتیبانی 24 ساعته

زیبایی در جزئیات است. برند تاوا با هدف عرضه محصولاتی با کیفیت و قیمت منصفانه در زمینه یراق آلات شیشه ای بنا شده است. تیم تحقیق و توسعه تاوا با پایش دائمی برترین برندهای روز دنیا در زمینه یراق‌آلات شیشه‌ای، آخرین و زیباترین مدل‌های تولیدی در سطح جهانی را بررسی و سپس با توجه به نیاز مشتری و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا آن را به بازار عرضه می‌کند. محصولات ما با تنوع و تعداد بالا، به هر نیازی که در زمینه یراق‌الات شیشه‌ ساختمانی، شیشه سکوریت، پارتیشن شیشه ای، نرده و جان پناه، حمام مستر و کابین دوش و ... دارید، پاسخ می‌دهند و هر قطعه تولید شده در تاوا با طرحی ساده یا پیچیده دارای تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش می باشد. ما باور داریم که شروع یک محصول زیبا و با کیفیت، از انتخاب مواد اولیه با کیفیت و استاندارد بالا آغاز می‌شود و به همین دلیل، با توجه ویژه به انتخاب مواد اولیه مرغوب برآنیم محصولاتی با استحکام، زیبایی و عمر طولانی ارائه دهیم تا تجربه مثبت و خوشایندی را در کنار قیمت منطقی و عادلانه برای مشتریان خود به ارمغان آوریم. همچنین ما در تاوا همواره می‌کوشیم با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین، با تولید یراق آلاتی در کیفیت و کلاس جهانی، حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای هدف داشته باشیم. امید است با توسعه دانش، رعایت استانداردهای بین المللی، حفظ و توسعه نیروی انسانی شایسته، افزایش تولید و تنوع محصولات در کنار توجه به رشد پایدار در بازارهای داخلی و خارجی، موجبات رضایت مشتریان را فراهم آوریم.